Dolina Baryczy
Strona główna > AKTUALNOŚCI > LGD Partnerstwo dla Doliny Baryczy zostało wybrane do realizacji LSR 2016-2022!

LGD Partnerstwo dla Doliny Baryczy zostało wybrane do realizacji LSR 2016-2022!

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" zostało wybrane do realizacji LSR na lata 2016-2022! Nasza LSR została oceniona na aż 234 punkty (na 245 możliwych). Co więcej, jako jedna z tylko 4 lokalnych grup działania, zostaliśmy wybrani bez konieczności wnoszenia poprawek!!! Gratulujemy sobie i wszystkim partnerom - samorządom, organizacjom, przedsiębiorcom i osobom fizycznym, którzy włączyli się w proces tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla Doliny Baryczy na lata 2016-2022. Przed nami kolejne wyzwania, o szczegółach i harmonogramie prac związanych z wdrażaniem Strategii będziemy informować na bieżąco.
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij