Dolina Baryczy

Mapa projektów

Szczegóły projektu

Wnioskodawca Gmina Milicz
Tytuł operacji Multi-portal Dolina Baryczy
Działanie 4.1.1
Stan wniosku odrzucony przez IW
Wartość dofinansowania 112,240.44 zł
Całkowita wartość operacji zł162,418.52
Miejsce realizacji operacji Milicz
Sektor publiczny
Nr ewidencyjny III/2012/PORYBY/4.1.1/11/publiczny
Cel operacji -
Cel ogólny strategii C.O. 3 Poprawa jakości życia społeczności rybackich przez podnoszenie atrakcyjności i konkurencyjności turystycznej obszaru Doliny Baryczy.
Cel szczegółowy strategii C. S. 3.2. Promocja obszaru jego walorów, oferty oraz tradycji rybackich.
Przedsięwzięcie P. 3.2. "Znana Dolina" promocja regionu, jego walorów oraz oferty w oparciu o specyfikę rybacką obszaru.
Realizacja wskaźnika produktu
Jednostka Liczba jednostek
liczba nowych wydawnictw (np.: serwisów, publikacji) promujących region 1
Realizacja wskaźnika rezultatu
Jednostka Liczba jednostek
liczba osób korzystających z działań promocyjnych dla Doliny Baryczy 0
Oferta Wnioskodawcy objeta znakiem Dolina Baryczy Poleca

< powrót


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij