Dolina Baryczy
Strona główna > AKTUALNOŚCI > NABÓR W PROW ODWOŁANY

NABÓR W PROW ODWOŁANY

Brak zgody Samorządu Województwa Dolnośląskiego na ogłoszenie naboru w ramach PROW 2014-2020 na rozwój przedsiębiorczości i wsparcie aktywności i atrakcyjności turystycznej na obszarze

 

Z przykrością informujemy, że planowany najbliższy nabór w trybie konkursowym w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, planowany termin naboru II pol. 2017  dla osób fizycznych i przedsiębiorców (podejmowanie i rozwijanie działalności) oraz organizacji pozarządowych na realizację operacji o charakterze niekomercyjnym, nie odbędzie się zgodnie z aktualnie obowiązującym Harmonogramem naborów (poniżej) ze względu na brak zgody Samorządu Województwa na proponowany przez LGD termin naboru. Prosimy o zapoznanie się z pismem Samorządu Województwa, które wpłynęło do nas drogą elektroniczną w dn. 13.12.2017 r., w którym wyjaśnione zostały powody odmowy.

Jednocześnie zapewniamy, że ze swojej strony dokonamy wszelkich starań, aby nabór ten odbył się jak najszybciej. Na dzień dzisiejszy jednak, konieczna będzie zmiana obowiązującego Harmonogramu naborów i nie jesteśmy w stanie wskazać orientacyjnego terminu konkursu.

Zgodnie z obowiązującym Harmonogramem, najbliższe nabory dotyczyć będą:
  • Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-2020, planowany termin naboru I pol. 2018 dla jednostek samorządu terytorialnego i jednostek organizacyjnych podległych tym jednostkom oraz organizacji pozarządowych
  • Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-2020, planowany termin naboru I pol. 2018 r. dla osób fizycznych, rybaków i przedsiębiorców (podejmowanie i rozwijanie działalności)

Poniżej zamieszczamy harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Harmonogram naborów
stanowi Załącznik nr 2 do Umowy o warunkach i sposobie realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność nr 00003-6933-UM0120016/15 z dn. 17.05.2016 r. Aktualny został zaakceptowany przez SW w dn. 06.12.2017 r.Archiwum
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij