Dolina Baryczy
Strona główna > AKTUALNOŚCI > Nowa instruckja do biznesplanu i zawieszenie możliwości korzystania z generatora wniosków

Nowa instruckja do biznesplanu i zawieszenie możliwości korzystania z generatora wniosków

Informujemy, że możliwość korzystania z generatora wniosków w poddziałaniu 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność zostanie czasowo zawieszona po 21 lutego 2017 r.
Wypełnianie biznesplanu i wniosku o przyznanie pomocy będzie możliwe jedynie w Excelu.


 

Wyłączenie generatora spowodowane jest licznymi błędami, jakie w nim występują. Praca w generatorze będzie możliwa po jego aktualizacji, o czym będziemy informować na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zamieszczono zaktualizowaną Informację pomocniczą  do wypełniania biznesplanu oraz narzędzie pomocnicze do tabel finansowych, które w prawidłowy sposób pozwalają na wyliczenie m.in. NPV.

Zobacz aktualne dokumenty
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij