Dolina Baryczy
Strona główna > AKTUALNOŚCI > Spotkanie konsultacyjne w dn. 30 marca 2017 r.

Spotkanie konsultacyjne w dn. 30 marca 2017 r.

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne w związku z najbliższymi naborami

 

Celem spotkania będzie:
  • przedstawienie zakresu zmian w kryteriach wyboru operacji oraz dyskusja w związku z ich konsultacjami społecznymi
  • przedstawienie celów, przedsięwzięć  i możliwości uzyskania wsparcia w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez społeczność dla Doliny Baryczy na lata 2016-2022
Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dn. 30 marca 2017 r. (czwartek) w godz. 10-14 w sali konferencyjnej w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu przy Pl. Ks. E. Waresiaka 7, zgodnie z PLAKATEM informującym o spotkaniu:
Spotkanie konsultacyjne_30.03.2017r.-page-001
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij