Dolina Baryczy
Strona główna > AKTUALNOŚCI > SZKOLENIA 02.09-10.10.2016

SZKOLENIA 02.09-10.10.2016

Przyjdź na spotkanie informacyjne i szkolenie i sięgnij po środki!
Archiwalny wpis

 

Szkolenia realizują Plan Komunikacji LSR. Szkolenia mają charakter otwarty.

- Szkolenia informacyjne (zakres: LSR, przedsięwzięcia, lokalne kryteria wyboru, zasady dostępu do środków, podstawowe informacje nt. dokumentów). Po szkoleniach informacyjnych odbywają się indywidualne konsultacje.

Szkolenia informacyjne odbywają się w każdej z 8-u gmin objętych Lokalną Strategią Rozwoju dla Doliny Baryczy: Milicz, Cieszków, Krośnice, Żmigród, Twardogóra, Odolanów, Sośnie i Przygodzice.

- Szkolenia warsztatowe- biznesplan (zakres: omówienie i wypełnienie biznesplanu, załączników, specyfiki obszaru, gdzie szukać informacji nt. otoczenia biznesu?).
UWAGA!!! W ramach szkolenia odbywa się punktowane szkolenie z zachowania specyfiki obszaru. Uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający, punktowany w lokalnych kryteriach wyboru.

- Szkolenie warsztatowe- wniosek o przyznanie pomocy (zakres: omówienie i wypełnienie wniosku o przyznanie pomocy wraz z załącznikami).

UWAGA!!! Udział w szkoleniach warsztatowych jest punktowany w ramach lokalnych kryteriów wyboru
Szkolenia warsztatowe odbywają się w Miliczu w siedzibie LGD.

- Spotkania szkoleniowo- informacyjne dla wybranych grup partnerów LGD. Odbywają się one na zaproszenie.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij