Dolina Baryczy
Strona główna > AKTUALNOŚCI > V Posiedzenie Rady Programowej LGD dot. oceny wniosków

V Posiedzenie Rady Programowej LGD dot. oceny wniosków

V Posiedzenie Rady Programowej LGD dot. oceny wniosków odbędzie się w dn. 27 lutego 2017 r.

 

Na podstawie §10 ust. Regulaminu Organizacyjnego Rady Programowej LGD Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, Przewodniczący Rady Programowej LGD zawiadamia o V Posiedzeniu Rady Programowej LGD dotyczącym oceny wniosków  złożonych w ramach naboru 1/2016/2017/PROW zakończonego w dn. 19.01.2017 r. w ramach poddziałania 19.2 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Posiedzenie odbędzie się w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu, pl. Ks. E. Waresiaka 7 (biuro LGD), III p., w dniu 27.02.2017 r. (poniedziałek) o godz. 16.0.

Wyniki oceny zostaną przekazane Wnioskodawcom w terminie 7 dni od dnia zakończenia procedury wyboru operacji, zgodnie z Procedurą przeprowadzania naborów wniosków i wyboru operacji przez stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”,

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij