Dolina Baryczy
Strona główna > AKTUALNOŚCI > Wyniki oceny wniosków w naborze 1/2018/G/EDU/I

Wyniki oceny wniosków w naborze 1/2018/G/EDU/I

Poniżej zamieszczamy listy rankingowe ocenionych zadań w ramach złożonych wniosków o powierzenie grantu w naborze 1/2018/G/EDU/I


 

Posiedzenie Rady Programowej LGD Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" związane z oceną wniosków odbyło się w dniach 11 i 13 lipca 2018 r.

Wszyscy wnioskodawcy zostaną poinformowani pisemnie o wynikach oceny w terminie 7 dni od dnia zakończenia oceny wniosków przez Radę Programową LGD. Od wyników oceny przysługuje możliwość odwółania, zgodnie z zapisami §36  Regulaminu Organizacyjnego Rady Programowej Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” oraz zgodnie z opisem Etapu VII pkt. 21. Procedury prealizacji przez Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” projektów grantowych.

Wybrane zadania zostaną objęte wnioskiem o przyznanie pomocy, który w najbliższych dniach zostanie przekazany do Samorządu Województwa Dolnośląskiego celem dalszej weryfikacji. O jej wynikach Gnioskodawcy będą informowani pisemnie przez LGD.

Zwracamy się z prośbą o informację nt. ewewntualnych błędów w niżej zamieszczonych listach (dane Wnioskodawców).
Załączniki do artykułu:
4_Granty_Lista ocenionych zadań( 4_Granty_Lista ocenionych zadań.pdf 279 kB )
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij