Dolina Baryczy

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w Twardogórze w dn.07.03.2024

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem kolejnej Strategii Rybackiej dla Doliny Baryczy (2024-2029) dającej możliwość wsparcie podmiotów i obszarów zależnych od rybactwa, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno - konsultacyjne w dniu 07.03.2024, godz. godz. 13:30 – 15:00 w Twardogórze, sala narad w Urzędzie Miejskim.

 

Zaproszenie kierujemy do sektora rybackiego, podmiotów wędkarskich, organizacji i podmiotów władających wodami np. w celach rekreacyjnych  oraz instytucji sprawujący nadzór nad wodami czy gospodarką rybacką terenu gminy Twardogóra.

Będziemy wdzięczni za o rozpowszechnianie niniejszego zaproszenia wśród  potencjalnie zainteresowanych osób i  podmiotów.


 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij