Dolina Baryczy
Strona główna > Strona główna > Gmina Odolanów

Gmina Odolanów

Podsumowanie wykorzystania środków ramach wdrażania lokalnych strategii (LSR, LSROR oraz Działaj Lokalnie) przez podmioty publiczne, społeczne i gospodarcze (z uwzględnieniem podmiotów „Dolina Baryczy Poleca”)


ŁĄCZNIE WYKORZYSTANO 2 575 168,54 zł, z czego 14 236,13 zł wykorzystali użytkownicy Znaku Dolina Baryczy Poleca

Przykładowe realizacje:

- zmodernizowano obiekty gastronomiczne: restauracja „Kaczory”, Sala Kardamon

- zadbano o obiekty o charakterze kulturowym i historycznym: krzyże Brylińskiego, kurhany w Gliśnicy, zabytkowe organy w Odolanowie

- rozwinięto ofertę lokalnego produktu- ozdób ręcznie wykonywanych z suszu roślinnego

- zakupiono instrumenty do Odolanowskiego Domu Kultury

- zapewniono zaplecze dla rozwoju lokalnej społeczności i aktywnego trybu życia: boiska, parking, rekultywacja stawu (Tarchały Wielkie, Raczyce, Nabyszyce, Świeca)

 

Łącznie zrealizowano 23 projekty

Dotychczas z efektów projektów skorzystało 39 564 osób

Z doradztwa skorzystało 43 osoby przez 99 godzin


Podsumowanie wykorzystania środków w ramach wdrażania lokalnych strategii (LSR, LSROR raz Działaj Lokalnie) przez podmioty publiczne, społeczne i gospodarcze [zł]

http://projekty.barycz.pl/_img/_projekt_wykres/gmina_1.png

 


Projekty zrealizowane w gminie Odolanów >>
 
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij