Dolina Baryczy
Strona główna > Strona główna > Gmina Sośnie

Gmina Sośnie

Podsumowanie wykorzystania środków ramach wdrażania lokalnych strategii (LSR, LSROR oraz Działaj Lokalnie) przez podmioty publiczne, społeczne i gospodarcze (z uwzględnieniem podmiotów „Dolina Baryczy Poleca”)


ŁĄCZNIE WYKORZYSTANO 3 233 356,48 zł, z czego 2 001 665,08 zł wykorzystali użytkownicy Znaku Dolina Baryczy Poleca

Przykładowe realizacje:

- rozwinięto ofertę lokalnego produktu-karpia poprzez wyposażenie gospodarstwa rybackiego w Możdżanowie

- rozwinięto ofertę pobytowo-noclegową poprzez remont ośrodka Biały Daniel w Mojej Woli

- zmodernizowano miejsca aktywności lokalnej: park w Granowcu, świetlica wiejska w Sośniach i Możdżanowie, zagospodarowanie terenu w Możdżanowie

- uatrakcyjniono przestrzeń publiczną  w  Sośniach („Rowerowa przystań” )

 

Łącznie zrealizowano 29 projektów

Dotychczas z efektów projektów skorzystało 3 446 osób

Z doradztwa skorzystało 78 osób przez 49 godzin


Podsumowanie wykorzystania środków w ramach wdrażania lokalnych strategii (LSR, LSROR raz Działaj Lokalnie) przez podmioty publiczne, społeczne i gospodarcze [zł]
http://projekty.barycz.pl/_img/_projekt_wykres/gmina_7.png
 


Projekty zrealizowane w gminie Sośnie >>
 
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij