Dolina Baryczy
Strona główna > Strona główna > Gmina Żmigród

Gmina Żmigród

Podsumowanie wykorzystania środków ramach wdrażania lokalnych strategii (LSR, LSROR oraz Działaj Lokalnie) przez podmioty publiczne, społeczne i gospodarcze (z uwzględnieniem podmiotów „Dolina Baryczy Poleca”)


ŁĄCZNIE WYKORZYSTANO 6 723 653,86 zł, z czego 2 595 907,19 zł wykorzystali użytkownicy Znaku Dolina Baryczy Poleca

Przykładowe realizacje:

- kompleksowo zmodernizowano gospodarstwo rybackie w Rudzie Żmigrodzkiej, tworząc ofertę gastronomiczną i pobytową

- rozwinięto usługi pozarolnicze: rozbudowano parki maszyn 3-ech podmiotów świadczących usługi zw. z uprawą roli lub zagospodarowaniem terenów zielonych

- stworzono miejsca do wypoczynku w bliskości przyrody i obiektów historycznych: zagospodarowano Zespół Pałacowo- Parkowy w Żmigrodzie, zbudowano basen oraz zakupiono sprzęt do rekreacji wodnej

-stworzono szlak rowerowy krzyży pokutnych

- zadbano o miejsca aktywności lokalnej poprzez budowę i remont świetlic i boisk (Ruda Żmigrodzka, Osiek, Radziądz)

 

Łącznie zrealizowano 42 projekty

Dotychczas z efektów projektów skorzystało 61 511 osób

Z doradztwa skorzystało 109 osób przez 87 godzin


Podsumowanie wykorzystania środków w ramach wdrażania lokalnych strategii (LSR, LSROR raz Działaj Lokalnie) przez podmioty publiczne, społeczne i gospodarcze [zł]
http://projekty.barycz.pl/_img/_projekt_wykres/gmina_5.png
 


Projekty zrealizowane w gminie Żmigród >>

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij