Dolina Baryczy
Strona główna > STRATEGIE 2023-2027 > RYBACKA LOKALNA STRATEGIA ROZWOJU (RLSR) w ramach Funduszy Europejskich dla Rybactwa > BADANIA ANKIETOWE > Badanie ankietowe i możliwe zakresy do wsparcia w ramach nowej perspektywy w Funduszach Europejskich dla Rybactwa na lata 2021 - 2027 (realizacja 2024-2029)

Badanie ankietowe i możliwe zakresy do wsparcia w ramach nowej perspektywy w Funduszach Europejskich dla Rybactwa na lata 2021 - 2027 (realizacja 2024-2029)

Stowarzyszenie PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy przygotowuje się o aplikowanie o środki dla obszaru Doliny Baryczy w ramach Funduszy Europejskich dla Rybactwa na lata 2021 - 2027 (realizacja 2024-2029).


ZOBACZ prezentację, w której zebrano podstawowe zasady ubiegania się o środki w ramach wsparcia obszarów zależnych od rybactwa:

Jeśli Twoje plany są sprecyzowane i jesteś w stanie określić wysokość kosztów, termin realizacji i inne elementy związane z realizacją Twojego zamierzenia, prosimy o wypełnienie fiszki projektowej on-line lub w wersji WORD (wówczas prześlij wypełniony dokument na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl).

lub


Zapraszamy także na indywidualne konsultacje Państwa pomysłów- telefonicznie lub osobiście w biurze. Pomożemy wypełnić ankiety i wskażemy, co należy zrobić, aby aplikowanie w przyszłych naborach mogło być skuteczne. W celu umówienia się na doradztwo napisz (partnerstwo@nasza.barycz.pl) lub zadzwoń (71 383 04 32, 535 999 187).


Państwa odpowiedzi pozwolą zidentyfikować potrzeby i kierunki rozwoju obszaru w przyszłej strategii.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij