Dolina Baryczy

Konsultacja Lokalnych Kryteriów Wyboru operacji w dniach 19-26.03.2024

Zapraszamy do konsultacji kryteriów wyboru operacji w ramach LSR na lata 2021-2027 (realizacja w latach 2023-2029)!

 

Szanowni Państwo,
przedstawiamy pierwszą odsłonę kryteriów wyboru operacji, tj.:
  1. Kryteriów zgodności ze strategią
  2. Kryteriów rankingujących dla operacji wybieranych w trybie konkursowym i projektów partnerskich
  3. Kryteriów rankingujących dla operacji własnych LGD
  4. Kryteriów rankingujących dla wniosków o powierzenie grantów

Wyjaśniamy jednocześnie, że ww. kryteria będą obowiązywały w naborach w ramach przedsięwzięć, których opis również zamieszczamy, aby przybliżyć Państwu planowany zakres wsparcia, rodzaj trybu oraz grupy, do których kierowane będą środki finansowe.

Konsultacje trwać będą 7 dni, tj. w okresie 19-26.03.2024 r. do godz. 12 w dn. 26.03.2024 r., a uwagi można kierować za pośrednictwem ankiety dostępnej TUTAJ
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij