Dolina Baryczy

Turystyka i kierunki rozwoju obszaru Doliny Baryczy-ankieta

W związku z realizowanymi przez Stowarzyszenie LGD „PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy” działaniami mającymi na celu wzrost atrakcyjności turystycznej obszaru Doliny Baryczy,  uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej oceny i potrzeb rozwojowych oferty turystycznej.

Państwa opinia jako mieszkańców/turystów jest dla nas bardzo ważna, dlatego uprzejmie prosimy o poświęcenie ok. 15 min. czasu i wypełnienie ankiety, nie później jak w dniu 06.09.2022 r..

Badanie jest w pełni anonimowe, a identyfikacja Respondenta jest niemożliwa.  Odpowiedzi będą wykorzystane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych dotyczących ewaluacji dotychczasowych działań oraz planowania kierunków rozwoju oferty turystycznej Doliny Baryczy w przyszłości.


PRZEJDŹ DO ANKIETY

 

Z góry dziękujemy za pomoc!

Stowarzyszenie LGD „PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy”

oraz Socjoskop – badania, analizy, ewaluacje 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij