Dolina Baryczy
Strona główna > STRATEGIE 2023-2027 > LOKALNA STRATEGIA ROZWOJU (LSR) w ramach Wspólnej Polityki Rolnej > BADANIE ANKIETOWE > Zapotrzebowanie na środki finansowe w perspektywie 2023-2027 w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach wsparcia przedsiębiorczości

Zapotrzebowanie na środki finansowe w perspektywie 2023-2027 w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach wsparcia przedsiębiorczości

zanowni Państwo,
Kończymy prace nad przygotowaniem strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dla Doliny Baryczy (powstała dokumentacja dla obszarów dolnośląskich i wielkopolskich) na lata 2023-2027. Jesteśmy na etapie podziału środków.
Zwracamy się do Państwa wypełnienie ankiety w zakresie wsparcia lokalnej przedsiębiorczości, rolnictwa i współpracy tych podmiotów.
Opisane warunki są jeszcze na poziomie krajowym ustalane i do momentu zgłoszenia naborów mogą ulec zmianie.
Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut – wyniki planujemy zebrać do 21.05.2023 włącznie.
Będziemy wdzięczni za wypełnienie oraz przekierowanie ankiety do potencjalnie zainteresowanych osób, firm.
Dziękujemy.

Stowarzyszenie PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy
Stowarzyszenia Wielkopolskie Partnerstwo dla Doliny Baryczy

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij