Dolina Baryczy
Strona główna > STRATEGIE 2023-2027 > LOKALNA STRATEGIA ROZWOJU (LSR) w ramach Wspólnej Polityki Rolnej > WYDARZENIA I WAŻNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z TWORZENIEM KOLEJNEJ STRATEGII > Zapraszamy na spotkania konksultacyjne mieszkańców wielkopolskiej części Doliny Baryczy w dn. 22.05.2023

Zapraszamy na spotkania konksultacyjne mieszkańców wielkopolskiej części Doliny Baryczy w dn. 22.05.2023

Zapraszamy mieszkańców DOLINY BARYCZY – gmin : Odolanów, Przygodzice, Sośnie do wzięcia udziału w konsultacjach założeń lokalnej  strategii rozwoju dla Wielkopolskiej części Doliny Baryczy(LSR) na lata 2023-2027!

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców
i sympatyków, którym bliski jest temat zrównoważonego rozwoju Doliny Baryczy w zgodzie z naturą, w tym bezpośrednio do osób, których dane teleadresowe zostały zgromadzone dotychczas w ramach działań doradczych, promocyjnych
i aktywizujących.

KONSULTACJE ZAŁOŻEŃ CELÓW I PRZEDSIĘWZIĘĆ, KRYTERIÓW, PLANU DZIAŁANIA

 

1.      Zapraszamy do wypełnienia ankiety on- line dla zainteresowanych podjęciem lub rozwijaniem działalności gospodarczej w ramach mikro i małych firm lub małych gospodarstw rolnych.

Celem ankiety jest  uzyskanie informacji na finansowego  i zakresowego zapotrzebowania (na bazie projektu wytycznych MRiRW z dn.10.05.2023) co pozwoli na zaplanowanie budżetu zgodnie z potrzebami.

   https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/PotrzebyWnowejPerspektywie

 

2.      Zapraszamy na otwarte spotkania informacyjno -  konsultacyjne.

Celem spotkań jest konsultacja planowanych (zakresów) wsparcia w ramach funduszy UE, kryteriów oraz planu działania.

Spotkania stacjonarne w każdej z 3 gmin. W przypadku braku możliwości udziału we wskazanym dla mieszkańców miejscu i terminie, zapraszamy do udziału w spotkaniach zaplanowanych w innych gminach.

Załączniki do artykułu:
W_LSR _ konsultacje 05.2023 zaproszenie wlkp( W_LSR _ konsultacje 05.2023 zaproszenie wlkp.pdf 157 kB )
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij