Dolina Baryczy
Strona główna > STRATEGIE 2023-2027 > LOKALNA STRATEGIA ROZWOJU (LSR) w ramach Wspólnej Polityki Rolnej > WYDARZENIA I WAŻNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z TWORZENIEM KOLEJNEJ STRATEGII > Zapraszamy na spotkanie konksultacyjne mieszkańców dolnośląskiej części Doliny Baryczy w dn. 23.05.2023

Zapraszamy na spotkanie konksultacyjne mieszkańców dolnośląskiej części Doliny Baryczy w dn. 23.05.2023

Zapraszamy mieszkańców Dolnośląskiej części  DOLINY BARYCZY – gmin Cieszków, Krośnice, Milicz, Twardogóra i Żmigród, do wzięcia udziału w pracach nad nową lokalną strategią rozwoju Doliny Baryczy(LSR) na lata 2023-2027!

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców i sympatyków, którym bliski jest temat zrównoważonego rozwoju Doliny Baryczy w zgodzie z naturą, w tym bezpośrednio do osób, których dane teleadresowe zostały zgromadzone dotychczas w ramach działań doradczych, promocyjnych i aktywizujących.

 

KONSULTACJE ZAŁOŻEŃ CELÓW I PRZEDSIĘWZIĘĆ, KRYTERIÓW, PLANU DZIAŁANIA

 

1.      Zapraszamy do wypełnienia ankiety on- line  dla zainteresowanych podjęciem lub rozwijaniem działalności gospodarczej w ramach mikro i małych firm lub małych gospodarstw rolnych.

Celem ankiety jest  uzyskanie informacji na finansowego  i zakresowego zapotrzebowania (na bazie projektu wytycznych MRiRW z dn.10.05.2023) co pozwoli na zaplanowanie budżetu zgodnie z potrzebami.

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/PotrzebyWnowejPerspektywie

 

2.      Zapraszamy na otwarte spotkanie informacyjno -  konsultacyjne.

Celem spotkania jest konsultacja planowanych (zakresów) wsparcia w ramach funduszy UE, kryteriów oraz planu działania.

 

Gmina

Termin

Godziny

Miejsce

Milicz

23.05.2023 (wtorek)

10 – 13

Sala konferencyjna Centrum Aktywności Lokalnej Milicz ul. Ks. E Wasiaka 7

 

Do udziału w spotkaniu szczególnie zapraszamy przedstawicieli podmiotów- placówek edukacji szkolnej i pozaszkolnej uczestniczących lub zainteresowanych uczestnictwem w Programie Edukacja dla Doliny Baryczy.

W ramach spotkanie planowana:

  • dystrybucja pomocy edukacyjnych
  • podpisanie umów grantowych na IV edycję Grantu Edukacja dla Doliny Baryczy
  • przedstawienie zasad realizacji programu w roku szkolnym 2023/2024
  • przedstawienie zasad współpracy z ośrodkami edukacji pozaszkolnej.

 

3.      Zapraszamy do korzystania z dyżurów konsultacyjnych do 25.05.2023, po telefonicznym uzgodnieniu terminu:

 

Bieżące informacje na temat prowadzenie procesu konsultacji, informacje o spotkaniach, ankiety dla mieszkańców oraz bieżące efekty prac nad strategią znajdować się będą na stronie www.nasza.barycz.pl z przekierowaniem na stronę www.projekty.barycz.pl – zakładka LSR NA LATA 2023-2027. Zapraszamy do współpracy!


Załączniki do artykułu:
D_ LSR _ konsultacje 05.2023 dś( D_ LSR _ konsultacje 05.2023 dś.pdf 482 kB )
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij