Dolina Baryczy
Strona główna > STRATEGIA 2016-2022 > EWALUACJA LSR > Ankieta zapotrzebowania na środki i gotowości wnioskodawców- nabory 2021- badanie zakończone 31.03.2021

Ankieta zapotrzebowania na środki i gotowości wnioskodawców- nabory 2021- badanie zakończone 31.03.2021

Szanowni Państwo,
prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, która pozwoli zdiagnozować Państwa potrzeby i gotowość aplikowania o środki pochodzące z Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 za naszym pośrednictwem.
Uzyskane informacje pozwolą nam rozdysponować oszczędności w ramach budżetu strategii i zaplanować harmonogram naborów wniosków w zakresie wsparcia przedsiębiorczości (podejmowanie i rozwój działalności gospodarczej).
Ankieta obejmuje pytania charakteryzujące Państwa pomysł i gotowość do jego realizacji.
W przypadku wątpliwości dot. odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 383 04 32 w. 22, kom. 535 999 187

Termin udzielenia odpowiedzi: 31.03.2021 r. włącznie

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij