Dolina Baryczy
Strona główna > STRATEGIA 2016-2022 > EWALUACJA LSR > Raport z ewaluacji zewnętrznej LSR na lata 2014-2022

Raport z ewaluacji zewnętrznej LSR na lata 2014-2022

W związku ze zobowiązaniem wynikającym z § 5 ust. 1 pkt 23 umowy  z dnia 29.04.2016 r. o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – tzw. umowy ramowej, które mówi o konieczności przeprowadzenia ewaluacji zewnętrznej procesu wdrażania LSR, poniżej zamieszczamy Raport z ewaluacji zewnętrznej Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy, która na nasze zlecenie została przeprowadzona w 2022 r. przez firmę SOSJOSKOP z Wrocławia.

Załączniki do artykułu:
RAPORT_ewaluacja_LSR_Partnerstwo_dla_Doliny_Baryczy( RAPORT_ewaluacja_LSR_Partnerstwo_dla_Doliny_Baryczy.pdf 3205 kB )
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij