Dolina Baryczy
Strona główna > STRATEGIA 2016-2022 > EWALUACJA LSR > Badanie zapotrzebowania na środki dla istniejących firm- nabór w 2022 r. w PROW

Badanie zapotrzebowania na środki dla istniejących firm- nabór w 2022 r. w PROW

Szanowni Państwo,
prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, która pozwoli zdiagnozować Państwa potrzeby i gotowość aplikowania o środki pochodzące z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 za naszym pośrednictwem.
Uzyskane informacje pozwolą nam rozdysponować oszczędności w ramach budżetu strategii i zaplanować ostatni nabór wniosków w ramach perspektywy 2014-2022 w zakresie rozwoju przedsiębiorczości w II pol. 2022 r.

Ankieta obejmuje pytania charakteryzujące Państwa pomysł i gotowość do jego realizacji.
Podobną ankietę emitowaliśmy rok temu i niektórzy z Państwa odpowiedzieli na nią. W takim przypadku należy również wypełnić bieżącą ankietę, ponieważ zmieniły się zasady aplikowania o środki, m.in.:
- został zwiększony limit do 500 000 zł na beneficjenta;
- utrzymać należy tylko nowe miejsca pracy, a nie dotychczasowy stan zatrudnienia;
- realizacja operacji max. do 30.06.2024 r.;
- brak dodatkowych punktów przy ocenie z kryteriami za utworzenie większej niż 1 ilości miejsc pracy.

W przypadku wątpliwości dot. odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 383 04 32 w. 22, kom. 535 999 187 lub e-mail: partnerstwo@nasza.barycz.pl

WYPEŁNIJ ANKIETĘ
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij