Dolina Baryczy
Strona główna > ZANIM APLIKUJESZ > DOKUMENTY POMOCNICZE > KATALOG MAŁEJ ARCHITEKTURY

KATALOG MAŁEJ ARCHITEKTURY

Zapoznaj się z Katalogiem Infrastruktury Architektonicznej dla Doliny Baryczy

 

Katalog został opracowany by służyć zachowaniu piękna wiejskiego krajobrazu Doliny Baryczy, tradycyjnej architektury pogranicza Dolnego Śląska i Wielkopolski, opartej na harmonijnym stylu łączącym drewno, cegłę i rudą darniową.  

Katalog został wykonany na zlecenie Zarządu Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" przez firmę Green Expert Daniel Bzowski. Zawiera 23 oryginalne projekty, nawiązujące do stylu architektonicznego regionu, do wykorzystania nieodpłatnie przez inwestorów na obszarze Doliny Baryczy w celach publicznych,  jak i przez prywatnych właścicieli posesji. Każdy projekt zawiera dodatkowo opis przedsięwzięcia budowlanego, zestawienie niezbędnych materiałów wraz z ilościami oraz opis dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia budowy.


 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij