Dolina Baryczy
Strona główna > NABORY > RADA PROGRAMOWA LGD

RADA PROGRAMOWA LGD

Rada Programowa LGD jest organem decyzyjnym, określonym w Statucie, powołanym do oceny wniosków oraz określenia wysokości wsparcia dla operacji w ramach wdrażania LSR w perspektywie 2014 -2020.

 

Rada Programowa LGD została wybrana podczas XVIII Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w dn. 17 grudnia 2015. Skład Rady Programowej LGD został zaktualizowany w dn. 04.10.2016 r. na XXI Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Członków w Rudzie Żmigrodzkiej,następnie w dn. 15.02.2017 r. na XXII Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Członków w Krośnicach, a ostania aktualizacja składu miała miejsce na XXIV Sprawozdawczym Walnym Zgromadzeniu w dn. 21.06.2018 w Miliczu.
W skład Rady wchodzi do 5 osób, reprezentujących sektory: gospodarczy, publiczny, społeczny i mieszkańców.

Skład Rady:
1. Alicja Przybylska - sektor rybacki
2. Karol Girus - sektor rybacki
3. Grażyna Krajewska - sektor społeczny
4. Iwona Grobelna - sektor społeczny
5. Joanna Maja Jeż - sektor publicznyArchiwum

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij