Dolina Baryczy
Strona główna > NABORY > ZAKOŃCZONE NABORY > 6/2020/G/RYBA/I- Ryba wpływa na… w Dolinie Baryczy > Szkolenie z wypełniania wniosku i kryteriów wyboru

Szkolenie z wypełniania wniosku i kryteriów wyboru


Szkolenie związane z planowanymi naborami  w ramach grantów nr 4/2020/G/DDST/I, 5/2020/G/DDOT/I oraz 6/2020/G/RYBA/I

Poniżej informujemy o nowym terminie szkolenia wz. ze wskazanymi wyżej naborami.


 


Szkolenie z wypełniania wniosku o powierzenie grantu i kryteriów wyboru odbędzie się w dn. 26.08.2020 r. (środa) w godz. 9-16.

O miejscu i formie szkolenia poinformujemy przed szkoleniem (konieczne jest znalezienie sali z dostępem do sieci Wi-Fi).

Prosimy o potwierdzenie obecności.Załączniki do artykułu:
Harmonogram szkoleń VIII 2020_2020-08-20( Harmonogram szkoleń VIII 2020_2020-08-20.pdf 484 kB )
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij