Dolina Baryczy
Strona główna > NABORY > ZAKOŃCZONE NABORY > 5/2018/PORiM > XVI Posiedzenie Rady Programowej LGD dot. oceny wniosków wydłużone!

XVI Posiedzenie Rady Programowej LGD dot. oceny wniosków wydłużone!

Na podstawie §11 ust. 3 Regulaminu Organizacyjnego Rady Programowej LGD Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, informujemy, że XVI Posiedzenie Rady Programowej LGD dotyczące oceny wniosków  złożonych w ramach naborów 4/2018/PROW i 1/2018/G/EDU/I w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i 5/2018/PORiM w  ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 w zakresie działania: realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, którego część odbyła się już w dniu 11 lipca 2018 r. decyzją Przewodniczącego Rady z powodu braku możliwości rozpatrzenia wszystkich spraw  zostało przerwane. Termin wznowienia obraz ustalono na dzień 13.07.2018 r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu, pl. Ks. E. Waresiaka 7 (biuro LGD), III p., od godz. 16.00.

Wyniki oceny zostaną przekazane wnioskodawcom w terminie 7 dni od zakończenia Posiedzenia.
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij