Dolina Baryczy
Strona główna > ROZLICZ PROJEKT > PROW 2014-2020 > Oznakowanie projektów PROW

Oznakowanie projektów PROW

Beneficjenci pomocy w ramach PROW 2014-2020 zobowiązani są do informowani o tym, że realizowane przez nich operacje są współfinansowane w ramach środków z Unii Europejskiej.

 

Zobowiązanie takie wynika już z samego wniosku o przyznanie pomocy, a następnie przeniesione zostaje do umowy o przyznanie pomocy. Odpowiednie umieszczenie informacji jest weryfikowane na każdym etapie kontroli administracyjnej wniosku, realizacji operacji i jej rozliczenia, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Beneficjentów opracowanie ułatwiające wybór właściwej formy oznakowania wraz z propozycją tablicy/informacji, która pozwala spełnić wspomniane wyżej zobowiązanie.
Logotypy LGD, programowe i UE można znaleźć w linkach poniżej:


 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij