Dolina Baryczy
Strona główna > NABORY > ZAKOŃCZONE NABORY > 17/2022/PROW- rozwijanie istniejącej działalności gospospodarczej > Po LIV Posiedzeniu Rady w wyniku ponownej oceny wniosku R. Łochowskiej

Po LIV Posiedzeniu Rady w wyniku ponownej oceny wniosku R. Łochowskie

Na LIV Posiedzeniu Rady odbyła się ponowna ocena operacji nr 17/22/PROW/4
W związku ze zmianą oceny, poniżej zamieszczamy zaktualizowaną listę ocenionych operacji w naborze 17/2022/PROW dla P.1.2.2

W związku z tym, że posiedzenie odbywało się w trybie bez konieczności osobistego spotykania się, protokołu nie sporządzono, zgodnie z par. 12 ust. 6 Regulaminu Rady Programowej LGD z dn. 26.06.2019 r.
Załączniki do artykułu:
Lista ocenionych operacji_2023-01-24_P.1.2.2( Lista ocenionych operacji_2023-01-24_P.1.2.2.pdf 92 kB )
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij