Dolina Baryczy
Strona główna > NABORY > ZAKOŃCZONE NABORY > 20/2023/PROW- podejmowanie działalności gospodarczej w branży pozaturystycznej > Po szkoleniu z kryteriów wyboru dla premii- prezentacja i nagranie

Po szkoleniu z kryteriów wyboru dla premii- prezentacja i nagranie

W związku z faktem, że ogłoszony nabór jest naborem dodatkowym, nie planowanym wcześniej, nie planujemy szkolenia z zakresu kryteriów wyboru operacji.
Szkolenie takie odbyło się przed zakończonym już naborem nr 15/2022/PROW i można je odsłuchać  TUTAJ
UWAGA! Prelekcja zaczyna się od ok. 14 minuty nagrania

UWAGA! Należy mieć na uwadze, że kryteria uległy zmianie od czasu emisji nagrania, a zmiany te zostały omówione na kolejnym spotkaniu, które odbyło się w grudniu 2022 r. Nagranie dostępne jest TUTAJ. Zmiany w kryteriach omawiane są od 47 minuty nagrania.

Należy mieć na uwadze, że aktualne kryteria wyboru stanowią załącznik do ogłoszenia nr 20/2023/PROW w pkt. VIII.II.5 oraz, że to Wnioskodawca odpowiada za prawidłowe przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej





 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij