Dolina Baryczy
Strona główna > NABORY > ZAKOŃCZONE NABORY > 5/2018/PORiM > Protokół z XVI Posiedzenia Rady Programowej LGD, korekta z dn. 09.10.2018

Protokół z XVI Posiedzenia Rady Programowej LGD, korekta z dn. 09.10.2018

Zobacz protokół z oceny wniosków złożonych w naborach 1/2018/G/EDU/I, 4/2018/PROW i 5/2015/PORiM

 

Zgodnie z pkt. 28 Procedury przeprowadzania naborów wniosków i wyboru operacji przez stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, z wyłączeniem realizacji projektów grantowych oraz operacji własnych, poniżej zamieszczamy treść Protokołu z XVI Posiedzenia Rady Programowej LGD Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy".

Jednocześnie informujemy, że w dniu wczorajszym, tj. 19 lipca 2018r. do Wnioskodawców w naborze 5/2018/PORiM, którzy nie zostali wybrani lub zostali wybrani, ale nie zmieścili się w limicie środków, zostały pocztą tradycyjną wysłane indywidualne pisma z informacją o wynikach oceny.Wybrane wnioski zostały przekazane do UMWD cele dalszej weryfikacji w dniu dzisiejszym, tj. 20 lipca 2018 r.
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij