Dolina Baryczy
Strona główna > DORADZTWO > SZKOLENIA > Aktualny HARMONOGRAM SPOTKAŃ i SZKOLEŃ > Spotkania i szkolenia przed naborami

Spotkania i szkolenia przed naborami

Zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz szkolenia związane z dodatkowymi naborami w trybie konkursowym planowanymi w ramach PROW i PORiM

 

Spotkania i szkolenia odbędą się wz. z planowanymi w terminie 10-25.06.2019 naborami w ramach PROW i PORiM.
Ostateczny termin naboru zostanie podany po jego ustaleniu z Samorządem Województwa.

UWAGA!!!wprowadzamy ograniczenia co do maksymalnej liczby osób na jednym szkoleniu (do 25) i konieczność zapisania się na szkolenie minimum dzień wcześniej.
Zapisać można się mailowo (partnerstwo@nasza.barycz.pl) lub telefonicznie dzwoniąc do sekretariatu (71 383 04 32).
W przypadku większej niż 25 ilości osób na szkoleniu zastrzegamy sobie możliwość odmowy uczestnictwa w szkoleniach osobom, które się nie zapisały. 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij