Dolina Baryczy
Strona główna > NABORY > OPERACJE WŁASNE LGD > Informacja o zamiarze realizacji operacji własnej LGD z 25.01.2017 r. > Decyzja Rady Programowej LGD ws. realizacji operacji własnych

Decyzja Rady Programowej LGD ws. realizacji operacji własnych

Lista wybranych do realizacji operacji własnych LGD

 

Poniżej zamieszczamy listę operacji własnych, które zostały wybrane do finansowania, zgodnie z par. 29-32 Regulaminu Organizacyjnego Rady Programowej LGD Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy. Rada pozytywnie zaopiniowała informację o zamiarze realizacji operacji własnej LGD z dn. 25.01.2017 r., przyjmując operacje o tytułach:

Operacja własna polegająca na zaangażowaniu społeczności lokalnej w zarządzaniu markami lokalnymi jest kontynuacją koordynowanych przez LGD działań:

DOLINA BARYCZY POLECA I EDUKACJA DLA BARYCZY POLECA

DNI KARPIA


Załączniki do artykułu:
LISTA RANKINGOWA_Operacje własne( LISTA RANKINGOWA_Operacje własne.pdf 198 kB )
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij